Bona dostarcza szeroki wybór produktów do montażu, odnowy, konserwacji i pielęgnacji podłóg drewnianych. Firma oferuje produkty przeznaczone dla większości powierzchni połogowych klasy premium, w tym podłóg drewnianych, płytek, winylu, wykładzin elastycznych, gumy i laminatu. Lakiery do parkietów marki Bona charakteryzują się doskonałymi właściwościami, dzięki którym wymalowania ochronne są skuteczne, estetyczne i trwałe.

Wysokiej jakości lakiery do parkietów Bona zapewniają tak wysoką trwałość, iż z powodzeniem sprawdzają się w pomieszczeniach o wysokim natężeniu ruchu oraz miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Korzystamy z nich podczas renowacji boisk sportowych i sal gimnastycznych. Doskonała płynność produktów pozwala na wyrównanie powierzchni i zamaskowanie wszelkich niedoskonałości, które pozostały na drewnie po szlifowaniu i cyklinowaniu. Sama powłoka odznacza się natomiast wysoką odpornością na działanie produktów chemicznych i powstawanie śladów po obuwiu, co znacząco ułatwia utrzymanie obiektu w czystości. Dodatkowym atutem lakierów Bona jest szybki czas schnięcia. Lakier Bona Traffic HD umożliwia ponowne korzystanie z podłogi po zaledwie 12 godzinach od nałożenia. To najlepszy wybór wszędzie tam, gdzie czas wyłączenia powierzchni z użytkowania ma kluczowe znaczenie.

Lakiery do parkietów marki Bona: Różne stopnie połysku dla uzyskania jeszcze lepszego efektu

Lakiery do parkietu kojarzone są przede wszystkim z powłokami ochronnymi wykończonymi na wysoki połysk. Produkty marki Bona oferują szeroki wachlarz stopni połysku, dzięki czemu możemy uzyskać skuteczną warstwę ochronną o dowolnym wykończeniu, które koresponduje z koncepcją aranżacji danego wnętrza.

Wśród licznych zalet oferowanych lakierów na uwagę zasługuje ich uniwersalny charakter. Z lakierów Bona korzystamy w przestrzeniach mieszkalnych i niemieszkalnych. Doskonale sprawdzają się podczas renowacji parkietów drewnianych oraz podłóg z deski. Bez obaw można je również stosować na panele drewniane.