Renowacja podłóg drewnianych: Przywracamy świeżość starym parkietom i podłogom z drewna

Drewno to materiał, z którego od wieków wykonuje się podłogi w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych. W zależności od rodzaju zabudowy podłoga może być wykonana z desek drewnianych lub wykończona eleganckim parkietem. Zarówno podłogę z desek, jak i parkiet można poddać zabiegom renowacji. Ich celem jest przywrócenie podłodze świeżego wyglądu i poprawa jej walorów użytkowych.

Stary parkiet drewniany może być niekomfortowy w codziennym użytkowaniu i trudy do utrzymania w czystości. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w której poszczególne deszczułki uległy poluzowaniu na skutek wykruszenia się fugi. Renowacja podłóg to nie tylko prace związane z cyklinowaniem parkietów. To także szereg działań naprawczych, dzięki którym możemy przywrócić funkcjonalność podłogi bez jej całkowitej wymiany.

Kompleksowa renowacja podłóg drewnianych

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów zapewniamy kompleksową renowację podłóg. Nasza oferta obejmuje:

  • cyklinowanie i szlifowanie podłóg,
  • uzupełnianie ubytków, wymianę uszkodzonych deszczułek/desek,
  • lakierowanie podłóg drewnianych.

Na życzenie klienta oferujemy również inne systemy wykończeniowe. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać możemy wykończyć podłogę lakierem Bona o dowolnym stopniu połysku, olejem, woskiem lub przeprowadzić jej szczotkowanie.

Klientów zainteresowanych zleceniem renowacji podłogi zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z inwestorami biznesowymi i klientami prywatnymi. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, co pozwala nam na szybką i sprawną pracę niezależnie od metrażu i stopnia zniszczenia opracowywanej powierzchni.