Renowacja sali gimnastycznej: Kompleksowa obsługa inwestycji

Renowacja sali gimnastycznej to przedsięwzięcie koncentrujące się przede wszystkim na renowacji podłogi. Z biegiem lat parkiet drewniany eksploatowany w warunkach sali gimnastycznej ulega stopniowej degradacji. To naturalny proces, któremu możemy przeciwdziałać realizując prace związane z jego renowacją.

Renowacja podłogi drewnianej polega przede wszystkim na usunięciu warstwy wierzchniej materiału wraz ze znajdującymi się na niej preparatami ochronnymi. Cyklinowanie pozwala odkryć świeże drewno, a tym samym oczyścić parkiet w sali gimnastycznej z:

  • resztek farby,
  • warstwy lakieru ochronnego,
  • zarysowań oraz innych uszkodzeń mechanicznych.

W efekcie uzyskujemy podłogę drewnianą w naturalnym kolorze, wolną od zanieczyszczeń powierzchniowych oraz śladów wcześniejszego użytkowania parkietu. Tak przygotowana podłoga po zabezpieczeniu odzyskuje pierwotne właściwości estetyczne i użytkowe.

Do wymalowań ochronnych parkietów w salach gimnastycznych i obiektach sportowych wykorzystujemy lakiery marki Bona. Ich wybór to gwarancja skutecznego zabezpieczenia drewna przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku sal gimnastycznych, w ramach których dotychczas funkcjonowały boiska sportowe zapewniamy ich odtworzenie i wymalowanie linii boisk przy pomocy wytrzymałych farb kolorowych.

Renowacja sali gimnastycznej: Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycji dla sektora oświatowego. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz wysokiej klasy systemach zabezpieczających. To pozwala na efektywną renowację sali gimnastycznej i skuteczne zabezpieczenie podłogi drewnianej na kolejne lata intensywnej eksploatacji.

Wiedząc jak ważną rolę dogrywa sala gimnastyczna w życiu szkoły, wszystkie prace związane z jej renowacją przeprowadzamy szybko i sprawnie. Tak, aby odnowiony obiekt jak najszybciej przekazać do ponownie do użytku. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu oferowanych usług zapraszamy do kontaktu.