Czasem znajdujemy miłość tam, gdzie najmniej się jej spodziewamy.

Czasem niemal o nich zapominamy. A przecież podłogi drewniane przez bardzo długi czas stanowią część naszego życia. Są zawsze z nami, choć rzadko zwracamy na nie uwagę. Teraz jednak wszystko uległo zmianie.

Poznaj Inspiracje Bona, nową koncepcję stylizacji podłóg, za sprawą której odnowiona powierzchnia drewniana będzie emanować pięknem i charakterem. Dzięki dopasowanym stylom stworzonymi w ramach Inspiracji Bona – od naturalnie jasnych kolorów, aż po lukrecjową czerń – unikniesz ograniczeń podłóg lakierowanych fabrycznie.

Co więcej nie musisz przejmować się montażem. Wystarczy, że zwrócisz się do wykonawcy z certyfikatem Bona o odnowienie podłogi z wykorzystaniem najnowszych technik szlifowania, szczotkowania i lakierowania. Już wkrótce będziesz cieszyć się nie tylko użyteczną, ale i urzekającą drewnianą  powierzchnią.

Cay Bond pomoże ci znaleźć swój styl

Cay Bond, ceniona na świecie analityczka trendów, miała duży udział w tworzeniu koncepcji Inspiracji Bona. Doskonale wie, co jest aktualnie najmodniejsze w świecie projektowania wnętrz i stylizacji domów.

Od Nordic Shimmer po New Modern – poznaj dostępne opcje i dowiedz się więcej o każdym z dostępnych stylów. Życzymy przyjemnej lektury!